دلیل های استفاده از ورد پرس در بسیاری از سایت های ایرانی

۱)راستچین بودن وردپرس فارسی

 

به دلیل اینکه متن های انگلیسی عمدتا چپ چین هستند و وردپرس معمولی از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند، راستچین کردن متن ها در وردپرس ممکن است با مشکلاتی همراه باشد. اما وردپرس فارسی قابلیت راستچین شدن دارد و شما می توانید تمامی متن های فارسی خود را بدون اینکه شکل آن ها به هم بریزد در محیط وردپرس قرار دهید.

 

۲)نام کاربری فارسی در وردپرس فارسی 

 

در نرم افزار وردپرس اصلی نمی توان از نام های کاربری فارسی استفاده کرد و شخصی که از وردپرس استفاده می کند تنها مجاز است از حروف لاتین برای به وجود آوردن نام کاربری استفاده کند، اما در وردپرس فارسی این مشکل هم حل شده است و کاربران ایرانی می توانند از نام های فارسی برای نام کاربری در برنامه وردپرس فارسی استفاده کنند.

۳)افزونه هایی برای بالابردن امنیت در وردپرس فارسی

 

در وردپرس فارسی افزونه های بسیاری وجود دارد که شما به کمک آن ها می توانید امنیت سایت وردپرسی خود را چندین برابر کنید، این افزونه به شما این امکان را می دهد که از ورود هکر ها در محیط وردپرس شما جلوگیری کند. اگر هکری پس از چندین بار استفاده از رمز اشتباه قصد وارد شدن به محیط وردپرس شما را داشته باشد افزونه هایی وجود دارد که بسیار سازگار با وردپرس فارسی است و می تواند آی پی هکر را در لیست سیاه قرار دهد و یا برای ورود کاربران به محیط وردپرس کد کپچا ایجاد کنید که امنیت محیط وردپرس شما افزایش یابد.

 

۴)ساعت جهانی در وردپرس فارسی

 

زمان برای شما که دارای کسب و کاری هستید بسیار ارزشمند است، شما می توانید در وردپرس فارسی، ساعت نرم افزار را با ساعت جهانی تنظیم کنید، فرق نمی کند در کجا باشید، شما می توانید ساعت وردپرس فارسی تان را با لوکیشنی که در آن حضور دارید تطبیق دهید.

۵)ویرایش حروف مشابه فارسی در وردپرس فارسی

 

شاید تاکنون برای شما این مشکل پیش بیاید که بخواهید متنی در وردپرس تایپ کنید، اما وردپرس به جای استفاده از کلمات فارسی از کلمات عربی برای نوشتار استفاده کند.

قطعا صاحبان وب سایت های فارسی برای اینکه ظاهر سایتشان بهتر باشد می خواهند تمامی کلمات فارسی و به شکل کاملا درست به نمایش دراید، بگذارید یک نمونه برای شما مثال بزنیم:

به طور مثال شما نمی توانید در محیط وردپرس پیش فرض این حروف را (ی , ک) به شکل فارسی تایپ کنید، حال شاید برای شما سوال شود که برای حل این مشکل چه کاری می توان انجام داد؟

در جواب می توانم به شما بگویم که افزونه های متنوعی در وردپرس فارسی وجود دارد که می تواند حروف اختصاصی و ویژه فارسی را به محیط وردپرس اضافه کند همچنین فونت های متوع فارسی را نیز به محیط وردپرس خود اضافه کنید، همچنین شما می توانید به جای استفاده از اعداد لاتین از اعداد فارسی استفاده کنید، قطعا این کار به بومی سازی محیط وردپرس شما بسیار کمک می کند و در زیبا سازی وب سایت شما هم می تواند نقش ایفا کند.

 

۶)قالب های متنوع فارسی در وردپرس فارسی

 

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم بیش از ۲۶۰۰ قالب فارسی سازی شده برای وردپرس فارسی داریم، همچنین شما می توانید قالب های مختص به کسب و کار خود را فارسی سازی کنید و پس از ارسال به پشتیبانی وردپرس و مطمئن شدن از استاندارد بودن آن قالب، آن را به وردپرس فارسی خود اضافه کنید و از آن استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *